Select Page

برنامه های جدید برای جذب مهاجر بیشتر در کوچکترین استان کانادا

برنامه های جدید برای جذب مهاجر بیشتر در کوچکترین استان کانادا

شهروند- جزیره پرنس ادوارد، P.E.I، کوچکترین استان کاناداست و به لحاظ تاریخی گهواره و محل تولد اتحاد کانادا نامیده می شود. این استان کوچک دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری است و بسیاری از افراد از سراسر جهان هرساله در فصل گرم راهی آن می شوند تا از این جاذبه ها دیدن کنند.

دولت این استان به تازگی اعلام کرده است که تصمیم دارد از طریق ایجاد برنامه های جدید و تغییرات اساسی مهاجر بیشتری جذب کرده و جمعیت این استان کوچک را افزایش دهد.

این استان هم اکنون ۱۵۲۰۰۰ نفر جمعیت دارد و دولت قول داده است تا سال ۲۰۲۲ این میزان به ۱۶۰,۰۰۰ نفر افزایش پیدا کند. قرار است این افزایش جمعیت از طریق برنامه هایی باشد که به گفته دولت پرنس ادوارد باعث خواهد شد تا مهاجران جدید احساس کنند وارد خانه شان شده اند و در این استان احساس آرامش داشته باشند.

سرویس های کاریابی، اینترنت پرسرعت، کمک به سالمندان، و بسیاری تغییرات دیگر که در طی ۱۰ تبصره قانونی از ابتدای سال ۲۰۱۸ مطرح می شود از جمله ی اقداماتی است که این استان برای جذب مهاجر بیشتر و رقابت با دیگر مکان های کانادا و دنیا تصمیم به انجامش دارد.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This