Select Page

خانواده ی طاها ال طاها ویزای کانادا دریافت کردند

خانواده ی طاها ال طاها ویزای کانادا دریافت کردند

شهروند-  چندی پیش در خبرها خواندیم که کانادا به خانواده ی طاها ال طاها که پناهنده ی فلسطینی است و سرطان بدخیم روده دارد ویزا نداده است و خانواده ی طاها نمی توانند در هنگام معالجه ی او در کنارش باشند. طاها ال طاها سال گذشته به دلیل سیاست های امریکا نتوانست در آنجا بماند و سرانجام از راه کبک پیاده وارد کانادا شد، و تنها چند روز بعد از رسیدن به خاک کانادا متوجه شد که سرطان بدخیم روده ی بزرگ دارد.

اما خوشبختانه خانواده ی طاها توانستند ویزای ویزیت دریافت کنند و روز دوشنبه ی هفته ی آینده، تنها چند روز قبل از عمل جراحی طاها وارد مونترال می شوند. طاها ال طاها ۳۶ ساله است و دو فرزند دارد یکی سه ساله و دیگری هفت ساله و از این که می تواند قبل از جراحی با فرزندان و همسرش دیدار کند بسیار خوشحال است.

برای اینکه خانواده ی طاها بتوانند ویزا بگیرند دکترهای معالج او به طور مستقیم به اداره ی مهاجرت درخواست دادند و بسیاری از مردمی که با شنیدن خبر طاها ناراحت شده بودند در فضای مجازی واکنش نشان دادند.

 

 

 

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This