Select Page

اختصاص بودجه ی ۳ میلیون دلاری برای مبارزه ی با خشونت اسلحه در تورنتو  

اختصاص بودجه ی ۳ میلیون دلاری برای مبارزه ی با خشونت اسلحه در تورنتو   

شهروند-  در پی تیراندازی های اخیر در تورنتو و نگرانی های مردم این شهر از وقوع حوادث ناشی از استفاده از سلاح گرم، رییس پلیس تورنتو مارک ساندرز و شهردار تورنتو جان توری دیروز از طرحی رونمایی کردند که بر اساس آن با اختصاص بودجه ای ۳ میلیون دلاری و در طی هشت هفته برنامه ی مدون به مبارزه با این خشونت خواهند پرداخت.

 

قرار است تا در طی یک برنامه ای هشت هفته ای که از جمعه ی آینده آغاز می شود ۲۰۰ افسر پلیس اضافه در ساعات ۷ بعداز ظهر تا ۳ صبح در مکان هایی که بیشترین میزان تیراندازی در آنها انجام شده است حضور یابند و از امنیت مکان اطمینان حاصل کنند و جلوی وقوع هرگونه اتفاق خشونت باری را بگیرند. همچنین قرار است تا بودجه ی دیگری به مبلغ  ۱۲ میلیون دلار برای کمک به جوانانی که در برخی محله های تورنتو در خطر کشیده شدن به خشونت قرار دارند استفاده شود. بر اساس این برنامه ی جدید حدود ۲۰۰ افسر پلیس تورنتو مجبور به اضافه کاری خواهند بود ؛ اتفاقی که اصلا خوشایند اتحادیه ی پلیس تورنتو نیست و رییس این اتحادیه میگوید که افسران پلیس در تورنتو هم اکنون ساعاتی بیشتر از آنچه باید کار می کنندو این برنامه بار کاری سنگینی را بر دوش آنها میگذارد. از ابتدای امسال پلیس تورنتو ۲۱۲ گزارش تیراندازی دریافت کرده است این رقم در سال گذشته ۱۸۸ بوده است . از ابتدای امسال تا کنون ۲۶ نفر در حوادث تیراندازی جان باخته اند.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This