Select Page

فرزندش را از دست داد، اما مردم نوه هایش را تنها نگذاشتند

فرزندش را از دست داد، اما مردم نوه هایش را تنها نگذاشتند

شهروند- بن و مریلین کریلوک در تاریخ ۵ می سال جاری پسر و عروس خود را در یک حادثه ی تصادف از دست دادند. بن و مریلین بعد از مرگ عزیزانشان مجبور شده اند از نوه های خود لیام سه ساله و آریل ۶ ساله نگهداری کنند. هردوی این کودکان مشکل شنوایی دارند و تنها ارثیه شان از پدر و مادر یک ماشین قدیمی و اسپورت مدل ۱۹۷۳ Pontiac Parisienne است.

بن کریلوک چندی پیش اعلام کرد که برای تامین مخارج درمان نوه هایش مجبور است برخلاف میلش ماشین پسرش را بفروشد. او به تعمیرگاه محل زندگی اش مراجعه کرد و بعد از تعریف کردن داستان، ماشین را برای فروش گذاشت.

روز شنبه ی گذشته ماشین این خانواده در یک حراجی به فروش گذاشته شد و به قیمت ۲۰,۰۰۰ دلار فروخته شد، اما داستان به اینجا ختم نشد. فردی که ماشین را خریداری کرده بود، Bob Bevins، بعد از خریدن ماشین و پرداخت پول، ماشین را به بن بازگرداند تا برای نوه هایش نگه دارد. سپس مردم محله شروع کردند به کمک های خیریه به این خانواده و تاکنون حدود ۱۰۰,۰۰۰ دلار برای این دو کودک جمع آوری شده است. بن می گوید از صمیم قلب سپاسگزار است و این کمک ها امیدی تازه را در دلش زنده کرده است.

 

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This