تمامیِ ساکنانِ ریچموندهیل و اوک ریجز می توانند به رامین رای دهند

رامین فرجی، کاندیدای شما ساکنان محترم ریچموندهیل برای نمایندگی Regional Councillor در انتخابات شورای شهر ریچموند هیل است.

رامین تنها ۱۲ سال داشت که خانواده‌اش از ایران به کانادا مهاجرت کردند. او به زبان های فارسی و انگلیسی تسلط کامل دارد. او در ریچموندهیل بزرگ شده و در مناطق مختلف آن زندگی کرده. پدر او یک کارآفرینentrepreneur ، و مادرش پرستار است که از سال ۲۰۰۰ تا امروز در بیمارستان Mackenzie Health کار می‌کند.

رامین تحصیلاتِ خود را در رشته حسابداری ادامه داد و تخصص خود را در مدیریت پروژه (Project Management, PMP) گرفت. رامین در موسسات دولتیِ متعددی از جمله Mackenzie Health,  Cancer Care Ontario  و St. Michael’s Hospital  کار کرده و به بودجه‌های چند میلیون دلاری آنها رسیدگی کرده است. او به خوبی با مسایل داخلی ارگان‌های دولتی آشناست و متخصص بهینه سازی روند کار و افزایش راندمانِ در این ارگانهاست. او اکنون مدیریت بخش بهبود فرایند (Manager of Process Improvement) را در دانشکده George Brown به عهده دارد و به تدریسِ جدید‌ترین روش‌های مدیریت پروژه در  همین دانشکده ادامه می دهد. تجربه و تخصص رامین او را یک کاندیدای لایق و کارآمد برای نمایندگی منطقه ایRegional Councillor در شورای شهر ریچموندهیل می‌کند.

چهارچوب برنامه ی رامین برای شهر ریچموند هیل از ۵ هدف اصلی زیر تشکیل شده:

  1. ثابت نگه داشتن مالیات املاک
  2. اشتغال زایی و کمک به رشد اقتصادیِ ریچموند هیل با تشویق شرکت‌های بزرگ به باز کردنِ دفترِ کار در ریچموند هیل  و پشتیبانی از بیزنس‌های کوچک
  3. بهینه سازیِ سرویس‌ دهی عمومی از جمله بهبود وضعیت خیابانها، برف روبی و جمع آوری زباله
  4. تقویت سرویس‌های حمل و نقلِ عمومی و پیگیری جدی پروژه امتداد دادن مترو به ریچموند هیل
  5. ساخت و ساز متوازن که شامل ساخت مدرسه/دانشگاه، کتابخانه و پارک در کنار توسعه ساختمانهای مسکونی می باشد

با ایجاد محیطی که شامل اماکن مسکونی، دفاترِ کاری و موسساتِ تحصیلی باشد، ریچموند هیل  به شهری کامل تبدیل می شود تا ساکنان آن مجبور به ترک شهر برای کار و تفریح نباشندکه در نتیجه ترافیک کمتر می شود، ساکنانِ شهر وقت و پولِ کمتری را صرف رفت و آمد روزمره می کنند و در انتها لذت بیشتری از محیط زندگیِ خود می برند.

خانواده رامین همراه با مادربزرگش در Oak Ridges در شمال ریچموندهیل زندگی می کنند. وی و همسرش فرزانه در منطقه۲، نزدیک به بی ویو و میجرمکنزی، ساکن هستند. فرزانه یک معمار است که سالها روی تعمیر و ترمیم ساختمان‌های تاریخی کار کرده، و اکنون مدیریت پروژه های بزرگ ساخت و ساز را به عهده دارد. هر دو آنها خواهان آن هستندکهRichmond Hill تبدیل به شهری متوازن شود که فرزندان آنها و نسل آینده بتوانند در آن زندگی، تحصیل و کار کنند و توان خریدِ خانه را داشته باشند.

با انتخاب نمایندگان لایق برای شورای شهر ریچموندهیل، این آینده دست یافتنی است. هر شهروند ریچموند هیل در این انتخابات به ۴ نفر رای می دهد: یک شهردار، دو نفر نماینده منطقه ایRegional Councillor، و یک نفر نماینده حوزهWard Councillor. رامین تنها کاندیدِای ایرانی تبار جهت نمایندگی منطقه ای Regional Councillor برای ریچموندهیل است. تمامیِ ساکنانِ ریچموندهیل و اوک ریجز می توانند به رامین رای دهند.